
У Польщі відкрили збір коштів для родини вбитої й спаленої українки fotolia.com
У Поморському воєводстві завершено ключовий етап розслідування резонансної справи про зникнення та вбивство 24‑річної українки Ірини Макарчук. Правоохоронці затримали трьох громадян України — 31‑річного колишнього партнера загиблої, його 58‑річну матір та 37‑річного знайомого. Усіх підозрюють у причетності до злочину. Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, жінка зникла 5 жовтня 2025 року. Спочатку її колишній партнер переконував і родину, і журналістів, що не знає, де вона. Проте слідство встановило інше: Ірина була викрадена й, швидше всього, ще того ж дня жорстоко вбита, а її тіло спалене, щоб приховати сліди злочину.
Останки вбитої було знайдено неподалік міста Тчев біля річки Вісла. Колишньому партнеру Ірини інкримінують умисне вбивство та наругу над тілом. Йому загрожує від 15 років до довічного ув’язнення. Його матері — надання завідомо неправдивих свідчень. Знайомому — знищення доказів.
Трирічний син Ірини після трагедії потрапив до прийомної родини. За одну мить він втратив маму, батька та двох бабусь — матір Ірини не витримала пережитого й померла через тиждень після того, як знайшли тіло доньки. Сестра Ірини Наталія та її подруга нині борються за опіку над хлопчиком і за справедливість у суді. Їх підтримують команди Podejrzani та Kanał Kryminalny Extra, які від початку допомагали у пошуках. Там підкреслюють, що колишній партнер Ірини від самого початку вводив усіх в оману. Саме він переконував, що не знає, де перебуває жінка, хоча був безпосередньо причетний до її смерті.
Юридичні та судові витрати, пов’язані з оформленням опіки над трирічним хлопчиком, участю в кримінальному процесі та подальшим перевезенням тіла Ірини в Україну, значно перевищують можливості родини. Тому близькі Ірини відкрили благодійну збірку. Посилання на збірку: https://pomagam.pl/iryna23





Залиште відповідь