Святослав Михайлюк отримав чемпіонський перстень НБА за титул в «Бостоні»

Український захисник Святослав Михайлюк отримав чемпіонський перстень Наіональної баскетбольної асоціації (НБА) за титул, виграний з «Бостоном» в минулому сезоні.

Як інформує Федерація баскетболу України (ФБУ), це сталося перед стартом виїзного матчу регулярного чемпіонату НБА його «Юти Джаз» проти «Бостон Селтікс» на ТД-гарден, передає Укрінформ.

На честь українця на великому екрані було показане невеличке триб'ют-відео, присвячене його виступам, а потім гравці «Селтікс» вручили Святославу перстень.

Українець взяв участь рівно в половині матчів регулярки: 41 матч, 4.0 очка, 1.2 підбирання та 38.9% реалізації кидків з гри. Найпам’ятнішою для Святослава в стала заключна гра перед плей-офф проти «Вашингтона», в якій українець отримав рекордні 37 хвилин ігрового часу, набрав 26 очок, реалізував 6 з 8 триочкових, а також записав до активу 5 підбирань та 5 передач, повторивши особистий рекорд результативності.

Фото: NBA.

Джерело