polonews.in.ua швидко повідомляє про ключові події за кордоном.
Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Сполучені Штати не допустять спроб запровадити систему зборів у Ормузькій протоці та пригрозив санкціями причетним до цього сторонам.
Про це він написав у четвер у соцмережі Х, передає Укрінформ.
«Уряд Сполучених Штатів не терпітиме жодних спроб запровадити систему зборів у Ормузькій протоці», – зазначив міністр.
Оман, зокрема, має знати, що Міністерство фінансів США наполегливо переслідуватиме тих, хто «прямо чи опосередковано причетний до сприяння стягненню зборів у протоці», вказав Бессент, додавши, що «охочі до цього партнери будуть покарані».
Він також закликав усі країни відкинути будь-які спроби Ірану перешкоджати вільній торгівлі.
«Дні, коли Тегеран тероризував регіон і світ, завершилися», – наголосив міністр.
Раніше повідомлялося, що Іран та Оман домовляються щодо права обох країн стягувати плату з суден, які проходять через Ормузьку протоку.
Фото: ОП
Більше новин про Україну та світ ви можете завжди переглянути тут.
Джерело: www.ukrinform.ua




Залиште відповідь