В польському місті Вроцлав вперше відбулась перша бізнесова конференція для українців «Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців».  Серед учасників були відомі в Нижній Сілезії банкіри, бізнесмени, журналісти та експерти.  Участь в заході була безкоштовною. Про це журналісти PoloNews дізанлись із повідомлення прес-служби конференції.

«Ми об’єднали понад 300 молодих бізнесменів з України, Польщі, Республіки Білорусь та інших країн. Наше завдання – надати всю необхідну інформацію для успішного відкриття власної фірми в Польщі. З цією метою були запрошені юристи, експерти та представники фінансових установ», – розповів один з організаторів, Максим Волосевіч  (Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej).

Важливе місце на Конференції було відведено правним аспектам реєстрації фірми, податкам та можливостям її фінансового розвитку. В рамках доповіді «Джерела фінансування бізнесу в Польщі», представники банку Credit Agricole Tomasz Tchorowski розповів (на прикладі громадян України), яким чином найкраще відкрити та розвивати власну фірму з точки зору фінансового і банківського аспектів.

«В агломерації міста Вроцлав, за різними підрахунками проживає понад 100 тисяч іноземців, переважну більшість з яких становлять громадян України. Чимало з них планує зостатися в Польщі на довше з метою праці, навчання або відкриття власної справи. Саме для таких людей – розумних, амбітних та підприємливих ми і організували практичну Конференцію», – підкреслює PR – менеджер Польського Інституту Громадянської Співпраці Евеліна Войцеховська.

За її словами, одним з головних завдань організаторів – познайомити підприємливих іноземців між собою. Саме тому увагу було приділено неформальному спілкуванню учасників в кулуарах Конференції.

Організаторами незвиклого заходу виступили Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej i Fundacja Startup Poland. Серед партнерів Bank Credit Agricole, Почесний консульство України у Вроцлаві, Вища школа Банкова, анегство з розвитку агломерації Вроцлав, IT Corner і портал YaVP.pl.  За словами організаторів, подібні практичні Конференції для іноземців матимуть циклічний характер та відбуватимуться теж в інших містах Польщі.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here