Анімаційна абетка безпеки

0
8779

З нагоди двадцятиріччя, від коли в Україні почали відзначати міжнародний День захисту дітей – студія Арт-Відео представила у різних містах світу „Анімаційну абетку безпеки” . Популярні  герої дитячих серіалів ” Фокс і Трот поспішають на допомогу” та ” Пригоди кота Викрутаса” заговорили до глядачів англійською та польською мовами. Озвучували мультфільми  на студіях звукозапису Львова та Кракова –  школярі   з України, Польщі та Білорусі. Нещодавно  покази відбулись в українських містах , а цими днями проходять у польському Крокові, Бартошицях та інших.

Так, близько двохсот учнів перших-третіх класів краківської школи „Сальватор” побачили популярні українські мультфільми  про основи безпеки на воді,  під час пожежі та правила використання електричних приладів. У навчальному закладі  організували кастинг серед дітвори і відібрали кращі голоси для озучення польською. Абетка безпеки, за словами  ініціаторів її показу  , окрім ненав”язливої мультяшної профілактики, надважливої для дітвори усього світу теми, напередодні канікул,  –  неперевершене емоційне свято – адже діти захоплені, від того, що  вперше самі стали виконавцями видовища.

   У новому навчальному році Арт -Відео планує не лише розширити географію показів у Європі та за океаном, але й перекласти свої вибрані серіали на інші популярні мови.

У доробку «Арт-Відео» популярні й рейтингові мультсеріали: «Легенди України», «Пригоди кота Викрутаса», «Казковий Патруль», «Духовне Намисто», які транслювалися на: Перший Національний, ТЕТ, НТА. Фільм «Як князь Олег ходив на Візантію» переміг у міжнародному конкурсі «Золота Пектораль» (2011 р.). «Арт-Відео» також спеціалізується на виготовленні рекламної продукції, музичних кліпів, заставок та інших видів анімованого жанру

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here