Inline pictures
Polska 19:15
Україна 20:15

Священика Католицької Церкви не пустили до України

33949499959.jpg

 

Священику Римо-Католицької Церкви Вєславу Пенському Державна прикордонна служба України заборонила в’їзд на територію Україну терміном на 3 роки. Про це журналісти PoloNews дізналися з порталу “Релігійної правди”  

 

Підставою для заборони слугували антиукраїнські висловлювання — громадянина Польщі та священика Римо-Католицької Церкви — Вєслава Пенському (SAC), який служив у парафії “Христа Царя Всесвіту” у Києві з 1999 по вересень 2017 року. 

 

Отець Пенський належив до товариства “Паллотинів” (Товариство Католицького Апостольства ) – чернечий орден, керівний центр якого знаходиться у Римі, складається з 11 провінцій, включаючи польську провінцію ордена, яка координує діяльність української делегатури. 
У вересні 2017 року священика  перевели до Польщі, після того він кілька разів відвідував Україну. У лютому 2018 року йому було оголошено заборону в’їзду. 

Єпископ Києво-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький підтвердив інформацію, що заборона пов’язана з антиукраїнськими висловлюваннями Вєслова Пенського. Предстоятель Києво-Житомирської дієцезії планує провести внутрішнє розслідування.  

 


 

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ