Inline pictures
Polska 10:27
Україна 11:27

Рафал Вольскі: «За останні півтора року розвиток Львівщини значно зріс»

IMG_6433.JPG

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольскі обговорили потенційні напрямки співробітництва.

Зокрема, під час  розмови йшлося про перспективи підтримки Міністерством закордонних справ Республіки Польща ініціативи співфінансування мікропроектів місцевого розвитку у межах чотирьох областей Карпатського регіону в рамках проекту ОЕСР.

Рафал Вольскі наголосив на добрій  співпраці керівництва Львівщини за останні півтора року: «Я з 2010 року живу в Україні. Часто відвідував різні області, зокрема Львівщину. І нині впевнено кажу, що за останні півтора року розвиток цього регіону значно зріс. Ви активно відновлюєте інфраструктуру та соціальну сферу. Це вартує похвали». Натомість  Олександр Ганущин зазначив польському колезі: «Львівщина має добрий досвід та методологію Програми мікропроектів. Вона в нашій області успішно реалізується вже багато років. Щороку ми відновлюємо сотні об’єктів соціальної інфраструктури. Лише цьогоріч на Конкурс свої заявки подали 1300 претендентів. З них експерти обрали більше 500 переможцями. Тому, переконаний, що і наш, а особливо польський досвід,  знадобиться і для реалізації малих проектів місцевого розвитку в межах Карпатського регіону».

Також під час бесіди сторони обговорили участь представників Республіки Польща у Форумі місцевого розвитку, який відбудеться  23-25 червня у Трускавці. 

 

Ігор Галущак — Львів

 

 

 

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ