Inline pictures
Polska 06:53
Україна 07:53

Львів-Краків: бракує прямого авіасполучення

krwwww.jpg

У Львові міський голова Андрій Садовий зустрівся з польською делегацією на чолі з Головою Ради Кракова Боґуславом Косьмідером. Відтак, сторони обговорили питання двосторонньої співпраці й партнерства, а також поділилися досвідом у сфері управління містом.

В ході розмови польський гість зізнався, що востаннє був у Львові ще у 2007 році, отож йому дуже приємно відзначити позитивні зміни, які трапились тут впродовж останніх 9 років. Водночас  Андрій Садовий зазначив, що авіасполучення між Львовом та Краковом могло б значно спростити комунікацію між містами та поглибити  двосторонню співпрацю: «Це могло б дати більше шансів для партнерства між містами. Адже був чудовий приклад – тимчасовий авіарейс із Кракова до Львова під час Євро-2012. Однак це тривало лише 1 сезон, отож було б чудово зараз відродити таке авіасполучення».

Окрім цього, сторони обговорили роботу депутатських корпусів Львова та Кракова, позитивний досвід Польщі у вирішенні проблеми з утилізації сміттям  з огляду на важку ситуацію, що склалась із міським сміттєзвалищем, та можливість його впровадження у Львові, а також потенційні проекти, які можна спільно реалізовувати двом містам.

Слід зазначити, що з боку польської делегації були також присутні депутати Краківської міської ради, серед яких — представники фракцій «Громадянська платформа» та «Право і справедливість». А з боку Львівської міської ради були присутні місцеві депутати, а також секретар міськради Анатолій Забарило.

Ігор Галущак — Львів

 

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ