Inline pictures
Polska 06:53
Україна 07:53

«Кредобанк» допоміг у модернізації їдальні польської школи у Львові

kredobank-dopomig-u-modernizatsiji-jidalni-polskoji-shkoli-u-lvovi-6633_XL.jpg

«Кредобанк», найбільший в Україні банк з польськими інвестиціями, долучився до реконструкції шкільної їдальні середньої загальноосвітньої школи №10 м. Львова ім. св. Марії Магдалини з польською мовою навчання. Зокрема, за кошти банку було встановлено нову промислову газову плиту в кухні їдальні.

«Підтримка проектів українсько-польської співпраці є одним із ключових напрямків у соціальній відповідальності «Кредобанку» як найбільшої інвестиції Польщі у банківську систему України, –  говорить в. о. голови правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі. – Профінансована  нами нова кухня – не просто добрий подарунок до 200-ліття школи №10, яке відзначається у 2016 році, а й створення умов для отримання якісного шкільного харчування для більш як 800 учнів двох шкіл міста». 

Адже нова промислова газова плита дозволить забезпечити якісним гарячим харчуванням не лише майже 300 учнів школи №10, а й ще більш ніж 500 школярів середньої загальноосвітньої школи №3 м. Львова, яка знаходиться у тій ж будівлі та обслуговується у тій ж їдальні. Оскільки ж польська школа знаходиться в історичній будівлі в центрі міста, плита була виготовлена для неї спеціально, адаптована під історичний інтер’єр та газову інфраструктуру будівлі та відповідає усім чинним в Україні стандартам безпеки.

Зазначимо, що підтримка проектів українсько-польської співпраці є одним з пріоритетних напрямків соціальної діяльності «Кредобанку». Крім допомоги в реконструкції їдальні школи ім. св. Марії Магдалини, у 2016 році банк виступив генеральним партнером міжнародного фестивалю класичної музики «Музика у старому Львові», що є частиною фестивалю «Музика у старому Кракові», а також ювілейного 5-го Польсько-Українського фестивалю партнерства, що відбувся у Львові та був організований Генеральним консульством Республіки Польща.

 

Ігор Галущак — Львів

 

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ