Inline pictures
Polska 19:23
Україна 20:23

Польща всіляко сприятиме розвиткові Карпатському Єврорегіону

polshcha-vsilyako-spriyatime-rozvitkovi-karpatskomu-evroregionu-6595_XL.jpg

З ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської облради та Асоціації "Єврорегіон Карпати – Україна" в Трускавці відбулася робоча зустріч, присвячена обговоренню проблем та перспектив розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні.

"Немає жодних сумнівів, що Польща й Україна йдуть разом, і, зокрема, і в галузі туризму ці дві країни спільно будують це майбутнє, —  зазначив заступник міністра спорту та туризму Республіки Польща Давід Лясек. — Ми повинні створити такий туристичний пакет, який би сприяв тому, щоб люди з усього світу приїжджали в Карпати. Від імені польського уряду та парламенту ми будемо звертатися в Брюссель із проханням виділити кошти для розвитку Карпатського Єврорегіону – підтримки і відновлення спільної  історичної, туристичної, та природної спадщини".

Натомість на переконання голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки,  зустріч є добрим інструментом для досягнення реальних результатів у розвитку туризму і, як наслідок, створення додаткових робочих місць. Адже Карпатський регіон (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька з українського боку, та Підкарпатське воєводство – з польського) володіють величезним потенціалом розвитку туризму. А з огляду на покращення стану дорожньо-транспортної інфраструктури туристична привабливість регіону тільки зростатиме.  Очільник області також повідомив, що на Львівщині вибудовується туристичний  трикутник: Трускавець – Східниця – Славсько – Волосянка – Турка, який  буде  об’єднаний якісною інфраструктурою:"Людина, яка потребує  відпочинку, комфорту і оздоровлення, повинна у цьому трикутнику знайти усі ці можливості. Це дозволить місцевим мешканцям названих населених пунктів отримувати додаткові доходи".

Зупинився учасники зустрічі й  на ролі якісних доріг у залученні туристів. Наразі тільки  одна якісна автотраса Київ – Чоп до Славського і Волосянки – тут практично на 100% завантажила всі потужності. І сьогодні  поки лише в цих місцях спороджуються нові готельні та гірськолижні комплекси.  Відтак нова дорога на Старий Самбір і на Турку впритул до польського кордону – абсолютно  по-новому відкриє регіон, який сьогодні представлений тут тільки однією базою параолімпійського спорту.  Отож в найближчому майбутньому це буде найбільш перспективна точка для подальшого розвитку туристичної інфраструктури.

Ігор Галущак Трускавець-Львів

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ