Inline pictures
Polska 06:53
Україна 07:53

Поляк став головою правління одного з найбільших українських банків

polyak-stav-golovoyu-pravlinnya-odnogo-z-najbilshikh-ukrajinskikh-bankiv-6593_XL.jpg

Спостережна Рада ПАТ «Кредобанк» на своєму засіданні ухвалила рішення про призначення  головою правління Ґжеґожа Шатковскі,  котрий був до цього першим заступником голови правління банку, а з грудня 2015 року виконував обов'язки голови правління.  Остаточно Ґжеґож Шатковскі обійме своє крісло з моменту отримання ним дозволу на працевлаштування на цій посаді.

Ґжеґож Шатковскі закінчив Головну Торговельну Школу у Варшаві, де отримав диплом магістра міжнародного бізнесу. У 1997-2003 роках працював у банку Merrill Lynch у Лондоні, де займався спочатку інвестиційним банкінгом, а пізніше інвестиціями типу private equity. З 2004 р. був радником відомого польського бізнесмена Лєшека Чарнецького у період формування однієї з провідних приватних польських фінансово-банківських груп Getin. У 2007-2010 роках обіймав посаду директора у фірмі, яка здійснює управління інвестиційними активами АТ «TFI AKJ».

А з Кредобанком Ґжеґож Шатковскі пов'язаний вже понад 5 років. У травні 2011 року як заступник директора у департаменті, який здійснює нагляд за дочірніми товариствами групи PKO Bank Polski S.A. (власника 99,6% акцій Кредобанку), став членом Спостережної Ради Кредобанку. У квітні 2012 року призначений на посаду заступника голови правління Кредобанку, спочатку відповідальним за напрямок фінансів, а з 2014 року також за напрямок операцій та IT. З кінця 2015 року виконує обов’язки голови правління Кредобанку.   

                   

Ігор Галущак — Львів

 

 

 

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ