Inline pictures
Polska 06:53
Україна 07:53

Кредобанк долучився до урядової програми Польщі «Фінансова підтримка експорту»

kredobank-doluchivsya-do-uryadovoji-programi-polshchi-finansova-pidtrimka-eksportu-6547_XL.jpg

«Кредобанк став учасником урядової програми Польщі «Фінансова підтримка експорту», та отримав  відповідний ліміт польського державного банку Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK). Відтак участь найбільшого в Україні  банку з майже стовідсотковим статутним польським капіталом у цій програмі створює можливість надання підтримки українським імпортерам польських товарів у вигляді підтвердження, пост-фінансування та дисконтування експортних акредитивів терміном до 1 року.

«Участь «Кредобанку» в програмі фінансової підтримки експорту та наявність ліміту банку BGK, дає низку переваг клієнтам-імпортерам польських товарів. По-перше, вони можуть обговорювати зі своїми польськими партнерами кращі умови контракту та можливість відтермінування оплати, оскільки ризики експортера мінімізовані акредитивом, а після поставки товару та подачі до BGK пакету необхідних документів, експортер може дисконтувати акредитив в BGK за пільговою ставкою. По-друге, імпортери можуть здійснити пост-фінансування випущеного акредитиву за привабливими ставками», —  прокоментував подію заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Даміан Раґан.

Зокрема, програма надає можливість українським підприємствам та фізичним особам-підприємцям, що імпортують польські товари, отримати як покритий, так і непокритий акредитив для розрахунку по зовнішньоекономічному контракту з максимальною пролонгацією оплати на 360 днів, а також здійснити пост-фінансування  акредитиву за пільговою ставкою (від 5% річних), що значно нижче порівняно зі стандартними умовами фінансування.

Ігор Галущак — Львів

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ