Inline pictures
Polska 06:47
Україна 07:47

Теорія змови та факти

Blogi || Блоги
11.11 12:41
teoriya-zmovi-ta-fakti-6226_XL.jpg

Надіюсь ви не вірите у випадковий порив сирійців та афганців масово ломанутися у Європу. Молодці, правильно робите, адже там розповсюджувалися плітки про те, що перші 10 тис. отримують будинки та гроші для своїх родин. Тому всі і побігли на випереди, а технологія стара, як світ, подібні плітки розповсюджували на Галичині і мали на меті заманити мігрантів у США (розповсюджували їх продавці квитків на кораблі до Нового-Йорку). За часів Геббельса у Третьому Рейху розповідали, що євреї їдуть освоювати нові східних земель у це віри і німці і євреї.

Надіюсь ви розуміє кому вигідно скеровувати багатотисячні емігрантські потоки у Європу.

Далі більше. Старші особи (+60) у Польщі, що пам'ятають переселення у східну Пруссію із західної України отримали листи за підписом Міністерства внутрішніх справа та адміністрації (з 2011 року дане міністерство було реорганізоване у Міністерства внутрішніх справа) про необхідність пристосувати свої помешкання для біженців із Сирії. Про масштаби розсилання листів і того, що вони виявились дієвими може свідчити офіційне спростування Міністерства внутрішніх справа Польщі, що ніяких розселень серед біженців по квартирах не буде.

Хтось вдало підібрав групу людей, що буде реагувати найбільш чутливу на виселення та емігрантів. Ці особи підняли паніку і посіяли зерно страху.

Тиждень тому 10 тис. громадян Польщі у переважній більшості військові отримали дивні телефоні дзвінки із Росії. Після не довгого слідства було заявлено, що це все випадковість, телефонували пройдисвіти, що розраховували на дурнів, які перетелефонують і їх можна буде нагріти на гроші. Зрозуміло, що після «русской весны» та анексії Криму за сценраієм 1991 року ми не віримо у випадковість.

Цікаві тексти пишуть про російської мафію у Німеччину німецькі газети. Отож, вербуються мешканці північного Кавказу, які потім здійснюють злочини на території Німеччини. Схема дій наступна: житель північного Кавказу у якості біженця отримає дозвіл на тимчасове перебування до 6 місяців протягом, яких може робити будь-які дії у межах федеральної землі. Кому це вигідно і хто за цим стоїть ви розумієте

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ