Inline pictures
Polska 20:08
Україна 21:08

Хай буде гречка, аби не суперечка

Blogi || Блоги
29.07 11:33
khaj-bude-grechka-abi-ne-superechka-5757_XL.jpg

Україна пережила черговий мажоритарний фарс. Чернігівських цирк завершився, не важливо хто виграє вибори, важливо, що маразм почав «кріпчати». Кожні нові вибори ілюструють усю безглуздість української політичної культури. Видається, що все вже вигадали і ми все бачили, але нові часи відкривають масштабніші схеми за бабусь Черновецького. Роздаємо пайки, а потім пропонуємо 2000 грн за інформацію про підкуп виборців. Всі знають, що в інтернеті купа непристойностей, але українські політики довели, що рівень збоченості зростає пропорційна до політичного досвіду.

Певні політичні nouveau riche вирішили зґвалтувати логіку та причинно-наслідковість дій. Отож, депутат від правлячої коаліції вирішив закликати голосувати за кандидата від ДемАльянсу. На його думку,  Ігор Андрійченко єдина альтернатива двом підступним злодіям, що гризуться за священний Граль 205 округ. Нагадаю, що той самий депутат на виборах до Київської міської ради у 2014 так само закликав голосувати за молоду та чесну партію Демократичний Альянс. Однак, чи то тяжка форма шизофренії, чи інші захворювання змусили горе-політика балотуватися за списками Блоку Петра Порошенка. Можливо, злочинний режим шантажував чесного і принципового хлопця. Можливо його силою примусили обиратися від  Блоку Порошенка нам не відомо, а можливо він просто гарний журналіст і діє за принципом: «пишу одне, а роблю як вигідно мені».  

Нажаль, така шизоїдна форма поведінки є притаманною більшості українських депутатів. Ризикну стверджувати, що Верховна рада — це унікальна місце де шизофренія поширюється повітряно-крапельним шляхом. Поясніть поведінку більш ніж 250 парламентарів, якім потрібно було п’ять спроб, щоб задовільнити заяву Андрія Мірошника про дострокове складання мандату.

На останок хочу розповісти історію дивної принциповість. Спікер польського парламенту Марек Юрик – подав у відставку бо законодавці не спроміглися (увага!!!) проголосувати зміни до Конституції, які мали на меті гарантувати захист ненародженим дітям.

Вдумайтесь, голова парламенту, йде у відставку, через те, що провалилось конституційна заборона абортів. Вони там не дикторський закони чи спецстатуси приймають, вони навіть читаю закони, які хочуть проголосувати, вони несуть відповідальність за свої слова та дії.  

Осінню 2015 року банда «цинічних ублюдків» проголосує чергові зміни до неодноразово зґвалтованої Конституції України і всі будуть задоволені, адже споконвічно українське – «Хай буде гречка, аби не суперечка» – переможе здоровий глузд.  

 

Pogoda / Погода

Warszawa Варшава   
Krakow / Краків
Gdansk / Гданськ
Poznan / Познань
Lodz / Лодзь
Київ / Kijow
Львів / Lwow
Харків / Charkow
Одеса / Odesa
Донецьк / Donieck


CZYTAJ NAS W WYGODNYM FORMACIE

ЧИТАЙТЕ НАС В ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ